EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Tiitel: Kiibi nr/tätoveering:
Sugu:
Sünniaasta: Alates: Kuni:
Eksport: Alates: Kuni:
Import: Alates: Kuni:
Näitusetulemused: Alates: Kuni: Tulemus:
Terviseuuringud: Alates: Kuni: Uuring:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
SILEDAKARVALINE RETRIIVER LŠVK FCR0053/12
LŠVKFCR0053/12
24.01.2012 - MUST Emane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
- 900008800194721 Milda Žigilejiene
Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
- Düsplaasia - A/A
- Küünarliigeste uuring - 0/0
- Pärilike silmahaiguste uuring - leiuta
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
02.06.2013 EST W13 Tallinn
02.06.2013 ESTJW13 Tallinn
19.03.2015 LTU JCH -
09.04.2015 EST JCH -
- BALT JCH -
19.03.2015 LTU CH -
18.12.2017 EST RT CH -
27.07.2018 EST CH -
Koera sugupuu:
Otsesed sugulased:
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-00154/14 BLUE-BLOODED CAPTAIN BASTETA 24.01.2012 Vend
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 03.03.2012
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FI23208/12 JAY-JAY'S IRON MAN 03.03.2012 Vend
Emapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 06.03.2014
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FI18244/12 RAVECRAG EXPLORER 29.01.2011 Isa
LŠVK FCR0076/14 NEVER ENDING STORY BASTETA 06.03.2014 Õde
EST-00679/16 NEVER LOOK BACK BASTETA 06.03.2014 Vend
Sünnikuupäev: 08.02.2016
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
PKR VIII-27650 COASTLINE COMPENDIO EYRAN - Isa
LŠVKFCR0130/16 HER HIGHNESS BASTETA 08.02.2016 Õde
Järglased:
Sünnikuupäev: 05.03.2015
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
SHSB715010 HERB OF GRACE DU VAL DE RIBEROT - Isa
EST-02380/15 MAD ABOUT BLUE BASTETA 05.03.2015 Emane
LŠVK FCR0099/15 MOMENTS OF BLUE BASTETA 05.03.2015 Emane
LŠVK FCR0101/15 MUCH BEYOND BLUE BASTETA 05.03.2015 Emane
Läbitud katsed:
Aeg Katse Koht Kohtunik
28.06.2014 retriiverite tõukatse Jõgevamaa Risto Aaltonen
26.10.2014 RTT ALG I Ellamaa Ossi Kähärä
25.10.2015 RTT AVA II Ellamaa Antti Nurmi
20.10.2013 Blood track Traku, Lithuania -
03.09.2016 RTT VÕI I Ellamaa Antti Nurmi
16.09.2017 RTT VÕI I Raplamaa Antti Nurmi
17.09.2017 RTT VÕI III Raplamaa Antti Nurmi
02.07.2017 RTT VÕI I Ellamaa Tuija Hukkanen
26.08.2017 RTT AVA III Kauksi Petteri Deak