EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Tiitel: Kiibi nr/tätoveering:
Sugu:
Sünniaasta: Alates: Kuni:
Eksport: Alates: Kuni:
Import: Alates: Kuni:
Näitusetulemused: Alates: Kuni: Tulemus:
Terviseuuringud: Alates: Kuni: Uuring:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
SAKSA LAMBAKOER, PIKAKARVALINE EST-03467/15 11.08.2015 MALEFICENT MUSTASELJALINE Isane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
- 981098104723679 Agle Oissar
Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
01.12.2016 Düsplaasia - B/B
01.12.2016 Küünarliigeste uuring - 0/0
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
12.09.2016 EST JCH -
22.11.2016 LTU JCH -
28.02.2017 LVA JCH -
10.03.2017 BALT J CH -
10.09.2018 EST CH -
28.09.2018 LVA CH -
04.12.2018 LTU CH -
20.12.2018 BALT CH -
Koera sugupuu:
EST-01041/14
MARGMAN YES
ROI12/42663
LANDOS VOM QUARTIER LATIN
VDH/SZ2213251
FURBO DEGLI ACHEI
VDH/SZ2119344
QUENN VOM LÖHER WEG
LOI02/78365
FENIA DEGLI ACHEI
VDH/SZ2184261
USSI VON PALLAS ATHENE
VDH/SZ2164725
VEGAS DU HAUT MANSARD
VDH/SZ2127045
TIGRA VON DEN MAIBUCHEN
EST-02351/15
NIKA VON NORD TRAUM
VDH/SZ2245708
CONBHAIREAN UNO
VDH/SZ2162516
CARLOS VON DER SUDHEIMER LINDE
VDH/SZ2203290
CONBHAIREAN LINZI
RKF2311700
VITA VON NORD TRAUM
RKF1371122
VOGERLAND FARAON
RKF1946776
ZILBER VASSERFAL CHERESHNYA
EST-01218/12
NOCHNOJ DOZOR ITALYA
BCU166-021556
NOCHNOJ DOZOR HARD
BCU166-009762
ELKO VOM FICHTENSCHLAG
VDH/SZ2080775
NERO VOM NÖBACHTAL
VDH/SZ2018534
HANSIE VOM FICHTENSCHLAG
LŠVK DS4420/07
OLGA NAUJAVILNIETIS
LOI05/84766
SIRIO DELLA REAL FAVORITA
LŠVK DS4187/07
BONNY VOM ASTRAL
BCU166-019195
NOCHNOJ DOZOR ORNA
BCU166-007209
GANNIBAL S LOGOISKOGO TRAKTA
BCU166-001148
SALLO V.HASENBORN
BCU166-003934
ZASKIA V.GALGENBERG
BCU166-008540
KERI
BCU166-003114
OPUS
BCU/RG166-000363
JUNEL
Otsesed sugulased:
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-03465/15 MALEFICENT ADELE 11.08.2015 Õde
EST-03464/15 MALEFICENT ANGELA DIXIE 11.08.2015 Õde
EST-03463/15 MALEFICENT ANNABEL 11.08.2015 Õde
EST-03466/15 MALEFICENT ARABELLA 11.08.2015 Õde
EST-03469/15 MALEFICENT ARGON 11.08.2015 Vend
EST-03468/15 MALEFICENT ARMANI 11.08.2015 Vend
EST-03482/15 MALEFICENT ARTUR 11.08.2015 Vend
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: -
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-23941/10 EMA BLACK LEHMBURG 05.03.2010 Ema
VDH/SZ2332289 HENRY LATMON - Vend
Sünnikuupäev: 05.06.2015
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-01203/08 FEST KIEFER JENIFER 01.03.2008 Ema
BCU166-035153 SUNNTOYA'S JAMILA 05.06.2015 Õde
EST-03252/15 SUNNTOYA'S JANDRA 05.06.2015 Õde
EST-03251/15 SUNNTOYA'S JANET 05.06.2015 Õde
EST-03249/15 SUNNTOYA'S JASMINE 05.06.2015 Õde
EST-03245/15 SUNNTOYA'S JASPER 05.06.2015 Vend
EST-03247/15 SUNNTOYA'S JEFF 05.06.2015 Vend
EST-03248/15 SUNNTOYA'S JIM BEAM 05.06.2015 Vend
EST-03246/15 SUNNTOYA'S JIMI 05.06.2015 Vend
Sünnikuupäev: 05.07.2015
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02242/12 WUNDERSTERN VERA 20.05.2012 Ema
EST-03224/15 WUNDERSTERN ELEANORA 05.07.2015 Õde
EST-03221/15 WUNDERSTERN ELLY 05.07.2015 Õde
EST-03223/15 WUNDERSTERN ELMACHO 05.07.2015 Vend
EST-03222/15 WUNDERSTERN ELMEZZI 05.07.2015 Vend
EST-03225/15 WUNDERSTERN ELZANA 05.07.2015 Õde
Sünnikuupäev: 07.12.2015
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-01143/17 LEIKSAID UNGANA 17.09.2012 Ema
EST-00504/16 MARGMAN KAILEY 07.12.2015 Õde
EST-00497/16 MARGMAN KAPO 07.12.2015 Vend
EST-00502/16 MARGMAN KARUZA 07.12.2015 Õde
EST-00499/16 MARGMAN KEN 07.12.2015 Vend
EST-00501/16 MARGMAN KHALEESI 07.12.2015 Õde
EST-00503/16 MARGMAN KIRA 07.12.2015 Õde
EST-00498/16 MARGMAN KRAFT 07.12.2015 Vend
EST-00500/16 MARGMAN KYOTO 07.12.2015 Vend
Sünnikuupäev: 18.12.2015
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-01130/10 HELEROS ELEKTRA 25.12.2009 Ema
EST-00769/16 ES'BERYLL ANNI DEFFI 18.12.2015 Õde
EST-00768/16 ES'BERYLL ANNI DEXTER 18.12.2015 Vend
EST-00767/16 ES'BERYLL ANNI DONNA 18.12.2015 Õde
Sünnikuupäev: 18.04.2016
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-00175/13 MARGMAN TERRACOTA 01.11.2012 Ema
EST-02562/16 MARGMAN NERO 18.04.2016 Vend
Sünnikuupäev: 10.06.2016
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02168/10 NESSY SOLO RIGOLETTO 13.02.2010 Ema
EST-03099/16 MARGMAN PANDORA 10.06.2016 Õde
EST-03098/16 MARGMAN PEANUT 10.06.2016 Õde
EST-03100/16 MARGMAN PEARLY 10.06.2016 Õde
EST-03097/16 MARGMAN PEPPER 10.06.2016 Õde
EST-03095/16 MARGMAN PICASSO 10.06.2016 Vend
EST-03096/16 MARGMAN PLAYBOY 10.06.2016 Vend
EST-03094/16 MARGMAN POKEMON 10.06.2016 Vend
EST-03101/16 MARGMAN PUMA 10.06.2016 Õde
Sünnikuupäev: 06.07.2016
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FI49583/15 WUNDERSTERN JABATA 10.08.2008 Ema
EST-03133/16 WUNDERSTERN HASH 06.07.2016 Vend
Sünnikuupäev: 18.06.2017
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-00175/13 MARGMAN TERRACOTA 01.11.2012 Ema
EST-03523/17 MARGMAN UMARA 18.06.2017 Õde
EST-03522/17 MARGMAN UNICA 18.06.2017 Õde
EST-03524/17 MARGMAN UNIVERSAL 18.06.2017 Õde
EST-03521/17 MARGMAN UNO 18.06.2017 Vend
Sünnikuupäev: 22.06.2017
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LŠVKDS5626/10 JASNA LAUKINE VILKAUOGE - Ema
LŠVK DSL0394/17 KALYPSO LAUKINE VILKAUOGE 22.06.2017 Õde
Emapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 13.08.2016
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-03713/13 MARGMAN VITO 16.08.2013 Isa
EST-03605/16 MALEFICENT BLACK DIAMOND 13.08.2016 Õde
EST-03604/16 MALEFICENT BLACK RUBY 13.08.2016 Õde
Sünnikuupäev: 23.06.2017
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-03713/13 MARGMAN VITO 16.08.2013 Isa
EST-02778/17 MALEFICENT COOL MAN 23.06.2017 Vend
Järglased:
Sünnikuupäev: 12.02.2019
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-00465/16 INXEST ARANDA 12.12.2015 Ema
EST-01386/19 RANDERBIRKE BARCLEY 12.02.2019 Isane
EST-01392/19 RANDERBIRKE BAXTER BOSS 12.02.2019 Isane
EST-01382/19 RANDERBIRKE BELLATRIX 12.02.2019 Emane
EST-01388/19 RANDERBIRKE BIRGITTE RUBY 12.02.2019 Emane
EST-01389/19 RANDERBIRKE BLACK SAPPHIRE 12.02.2019 Isane
EST-01390/19 RANDERBIRKE BLACKBERRY 12.02.2019 Isane
EST-01393/19 RANDERBIRKE BLACKJACK 12.02.2019 Isane
EST-01384/19 RANDERBIRKE BRANDY LOVELLE 12.02.2019 Emane
EST-01385/19 RANDERBIRKE BRENDA 12.02.2019 Emane
EST-01391/19 RANDERBIRKE BRIELLE AURORA 12.02.2019 Emane
EST-01387/19 RANDERBIRKE BRIT HAZEL 12.02.2019 Emane
EST-01383/19 RANDERBIRKE BYRON WOLF 12.02.2019 Isane
Läbitud katsed:
Aeg Katse Koht Kohtunik
18.02.2017 KK-1 Aaviku Aliftina Petrova
18.11.2017 KK-2 Aaviku Aljo Pärn
31.05.2017 BH Keila Urve Lageda
19.09.2020 IGP-2 Harjumaa Urve Lageda
19.01.2019 Kkl-1 Kurtna Robert Lang
30.08.2019 IGP-1 Aaviku Alexander Rath