EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Tiitel: Kiibi nr/tätoveering:
Sugu:
Sünniaasta: Alates: Kuni:
Eksport: Alates: Kuni:
Import: Alates: Kuni:
Näitusetulemused: Alates: Kuni: Tulemus:
Terviseuuringud: Alates: Kuni: Uuring:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
KULDNE RETRIIVER EST-03536/15 26.07.2015 CHESS SOPRETTY KULDNE Emane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
- 978101081142671 Monika Mark
Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
23.01.2017 Pärilike silmahaiguste uuring - leiuta
15.02.2017 Düsplaasia - D/C
15.02.2017 Küünarliigeste uuring - 0/2
Koera sugupuu:
Otsesed sugulased:
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-03532/15 CHESS SOPRETTY KATHLEEN'S ROSE 26.07.2015 Õde
EST-03533/15 CHESS SOPRETTY KATHRINE ZETA JONES 26.07.2015 Õde
EST-03529/15 CHESS SOPRETTY KENNEDY 26.07.2015 Vend
EST-03530/15 CHESS SOPRETTY KEVIN COSTNER 26.07.2015 Vend
EST-03531/15 CHESS SOPRETTY KINGS OF LION 26.07.2015 Vend
EST-03534/15 CHESS SOPRETTY KISMET KAMILLA 26.07.2015 Õde
EST-03535/15 CHESS SOPRETTY KORIANDER 26.07.2015 Õde
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 19.12.2015
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-01472/14 GOLDEN JAAGRAM BERANGARIA 19.03.2014 Ema
EST-00743/16 CHELSIE 19.12.2015 Õde
EST-00742/16 GINGER 19.12.2015 Õde
EST-00741/16 HACHI 19.12.2015 Vend
Sünnikuupäev: 09.02.2017
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02292/15 SEMPRE FELICITA DAANA 08.05.2015 Ema
EST-01634/17 SEMPRE FELICITA GABRIELLA 09.02.2017 Õde
EST-01633/17 SEMPRE FELICITA GLORIA 09.02.2017 Õde
EST-01637/17 SEMPRE FELICITA GREGOR 09.02.2017 Vend
EST-01635/17 SEMPRE FELICITA GRETA 09.02.2017 Õde
EST-01636/17 SEMPRE FELICITA GRIFFIN 09.02.2017 Vend
Sünnikuupäev: 05.06.2021
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-04273/17 I'M TERRA ANTYDA HOPE OF KISS 08.09.2017 Ema
EST-03511/21 I'M TERRA ANTYDA YANIS 05.06.2021 Vend
EST-03512/21 I'M TERRA ANTYDA YARDLEY 05.06.2021 Vend
EST-03509/21 I'M TERRA ANTYDA YARELY 05.06.2021 Õde
EST-03505/21 I'M TERRA ANTYDA YENGE 05.06.2021 Õde
EST-03508/21 I'M TERRA ANTYDA YENNIE 05.06.2021 Õde
EST-03507/21 I'M TERRA ANTYDA YENNIFER 05.06.2021 Õde
EST-03510/21 I'M TERRA ANTYDA YESSICA 05.06.2021 Õde
EST-03506/21 I'M TERRA ANTYDA YOLANDA 05.06.2021 Õde
Emapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 10.06.2019
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-03186/16 SIIMLINE'S MY SIGN IS NO 06.07.2016 Isa
EST-03024/19 CHESS SOPRETTY SHANNON 10.06.2019 Vend
Läbitud katsed:
Aeg Katse Koht Kohtunik
31.07.2016 KK-1 Harjumaa Aljo Pärn
02.07.2017 RTT ALG III Ellamaa Tuija Hukkanen
26.08.2017 RWT ALG III Kauksi Petteri Deak
14.05.2017 retriiverite tõukatse saagiga Jõgevamaa Riin Kooli-Kõnnussaar
19.05.2019 RTT AVA II Jõgevamaa Ossi Kähärä
16.09.2017 RTT ALG III Raplamaa Antti Nurmi
27.04.2019 RTT AVA I Dalderi, Läti Vesa Turunen
05.05.2018 RTT ALG I Läti Pekka Uusimäki
06.05.2018 RTT AVA III Läti Pekka Uusimäki
28.09.2019 RTT AVA I Demenes pag, Läti Ari-Pekka Fontell
29.09.2019 RTT VÕI III Demenes pag, Läti Ari-Pekka Fontell
25.09.2021 RTT VÕI III Tammeluha, Eesti Ari-Pekka Fontell
13.09.2020 RTT VÕI III Jõgevamaa, Eesti Juha Tenhunen
25.07.2020 RTT VÕI I Järveotsa, Eesti Vesa Turunen
26.09.2021 RTT VÕI II Saarejärve, Eesti Vesa Turunen
07.04.2019 RWT ALG III Tõstamaa Kurt Becksteiner
06.04.2019 RTT ALG III Tõstamaa Kurt Becksteiner
21.09.2019 RWT ALG II Demenes, Läti Martin Incedi
09.10.2021 RWT AVA II Pärnumaa Martin Incedi
06.08.2020 I FT Waterfowl Järveküla, Eesti Kari Nieminen
04.07.2021 RTT VÕI II Ellamaa, Eesti Mika Lappalainen
10.09.2022 RTT VÕI I Jõgevamaa, Eesti Vesa Hietikko
11.09.2022 RTT VÕI III Ida-Virumaa, Eesti Ari-Pekka Fontell
03.09.2022 RTT VÕI II Läti Ari-Pekka Fontell
10.07.2021 RWT ALG I Läti Anders Karlsson
04.09.2022 RTT VÕI III Läti Niko Hiltunen