EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Tiitel: Kiibi nr/tätoveering:
Sugu:
Sünniaasta: Alates: Kuni:
Eksport: Alates: Kuni:
Import: Alates: Kuni:
Näitusetulemused: Alates: Kuni: Tulemus:
Terviseuuringud: Alates: Kuni: Uuring:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
KULDNE RETRIIVER EST-00132/18
DK18234/2017
27.10.2017 WINDWOOD'S GOLDEN Emane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
- 208210000606813 Birger Knudsen; Jytte Knudsen
Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
03.02.2019 Pärilike silmahaiguste uuring Eesti leiuta
13.03.2019 Düsplaasia Eesti C/B
13.03.2019 Küünarliigeste uuring Eesti 0/0
27.03.2019 DNA test for Ichthyosis type 2 (golden retriever) Laboklin N/N puhas
27.03.2019 DNA test for GR PRA2 Laboklin N/N puhas
27.03.2019 DNA test for GR PRA1 Laboklin N/N puhas
13.02.2020 Düsplaasia Eesti A/A
22.03.2021 Pärilike silmahaiguste uuring Eesti leiuta
10.08.2023 Pärilike silmahaiguste uuring Eesti leiuta
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
23.08.2023 LVA WCH -
19.09.2023 EST RWT CH -
Koera sugupuu:
DK11927/2008
WINDWOOD'S LOCH LOMOND
DK22594/97
CLOCKBURN CLOONEEN
KCU3313406U03
GREENFOOT RUM
KCSB4082CB
CLOCKBURN COMMOTION
DK11119/2006
FOGLMANN'S DINA
DK09361/2003
SUNGOLD FONZY FAST FOOT
DK17008/2001
JOE'S MY LITTLE PONY
DK19672/2013
LITTLE MHOR'S LESLIE
DK18835/2006
TANJIN GISMO
KCSB3831CK
KESSGOLD VOLVO
KCSB3606CP
TANJIN VENUS
DK03618/2008
GLEEN MHOR'S MIA
VDH/DRC-G0218171
ANOUK OF ENIGMATIC PATIENCE
DK20392/2003
GATE MY MELODIE OF GOLDEN SPIRIT
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: -
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
DK12201/2007 SUNGOLD JOB A'HOLIC - Ema
DK07318/2010 SUNGOLD HASINA - Õde
Järglased:
Sünnikuupäev: 22.10.2021
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
VDH/DRC-G1839829 CHIPMUNK'S HENK 17.03.2018 Isa
EST-05754/21 GOLDWOOD CRYSTAL TO GOLDEN KAYVIE'S 22.10.2021 Emane
EST-05757/21 GOLDWOOD FIREFLYER RH 22.10.2021 Isane
EST-05752/21 GOLDWOOD GWENDOLIN RH 22.10.2021 Emane
EST-05758/21 GOLDWOOD LITTLE PANTHER RH 22.10.2021 Isane
EST-05760/21 GOLDWOOD PETER PAN RH 22.10.2021 Isane
EST-05756/21 GOLDWOOD SILVERMIST RH 22.10.2021 Emane
EST-05759/21 GOLDWOOD TICK TOK RH 22.10.2021 Isane
EST-05755/21 GOLDWOOD TIGER LILY RH 22.10.2021 Emane
EST-05753/21 GOLDWOOD TINKER BELL RH 22.10.2021 Emane
Sünnikuupäev: 01.11.2023
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
ÖHZB/GR8703 YEWBERRY'S FIRST AVENGER 31.05.2019 Isa
EST-04642/23 GOLDWOOD FIRST TO FAME RC 01.11.2023 Emane
EST-04643/23 GOLDWOOD FIRST TO GLORY RC 01.11.2023 Emane
EST-04644/23 GOLDWOOD FIRST TO MIRACLE RC 01.11.2023 Emane
EST-04641/23 GOLDWOOD FIRST TO SHINE RC 01.11.2023 Emane
EST-04645/23 GOLDWOOD FIRST TO TRIBUTE RC 01.11.2023 Isane
EST-04646/23 GOLDWOOD FIRST TO TRIUMPH RC 01.11.2023 Isane
EST-04647/23 GOLDWOOD FIRST TO WISE RC 01.11.2023 Isane
Läbitud katsed:
Aeg Katse Koht Kohtunik
29.09.2018 retriiverite tõukatse saagiga Läänemaa Vesa Hietikko
27.04.2019 RTT ALG II Dalderi, Läti Vesa Turunen
19.05.2019 RTT ALG II Jõgevamaa Ossi Kähärä
01.08.2020 RTT ALG II Jurva, Soome Vesa Turunen
26.07.2020 RTT ALG II Järveotsa, Eesti Vesa Turunen
02.08.2020 RTT ALG II Jurva, Soome Pekka Uusimäki
06.04.2019 RTT ALG I Tõstamaa Kurt Becksteiner
24.08.2019 RWT AVA II Kauksi Alfons Exelmans
21.09.2019 RWT AVA I Demenes, Läti Martin Incedi
10.09.2022 RTT AVA II Jõgevamaa, Eesti Vesa Hietikko
11.09.2022 RTT AVA III Ida-Virumaa, Eesti Ari-Pekka Fontell
03.09.2022 RTT AVA II Läti Ari-Pekka Fontell
12.09.2020 RTT ALG I Jõgevamaa, Eesti Juha Tenhunen
13.09.2020 RTT AVA II Jõgevamaa, Eesti Juha Tenhunen
30.08.2020 RTT ALG II Soome Kari Silvennoinen
04.09.2022 RTT AVA III Läti Niko Hiltunen
16.08.2020 RWT VÕI II Jõgevamaa, Eesti Heli Siitari
14.08.2022 RWT VÕI I Kauksi, Eesti Stefano Martinoli
20.08.2020 RWT VÕI II Kauksi Petteri Hirvonen
02.04.2022 RWT VÕI I Tõstamaa, Eesti Miso Sipola
01.10.2022 RWT VÕI I Jõgevamaa Zsolt Böszörményi
12.08.2023 RWT VÕI I Kauksi, Eesti -
29.06.2024 RTT VÕI I Linnamäe, Eesti Ari-Pekka Fontell
30.04.2023 RWT VÕI I Läti Tomi Sarkkinen
16.06.2023 RTT VÕI II Viljandimaa, Eesti Pasi Majuri
29.07.2023 RTT VÕI I Läti Vesa Turunen
30.07.2023 RTT VÕI III Läti Vesa Turunen
26.05.2024 RTT VÕI III Läti Vesa Turunen
30.04.2022 RTT VÕI II Läti Kurt Becksteiner
14.05.2023 RTT VÕI II Jõgevamaa, Eesti Susanna Salonen
08.06.2024 RWT VÕI III Soome Petteri Hirvonen
12.05.2024 RTT VÕI II Jõgevamaa, Eesti Mika Lappalainen
06.05.2023 RTT AVA I Läti Mika Lappalainen
07.05.2023 RTT VÕI II Läti Mika Lappalainen
08.07.2023 RWT VÕI I Läti Miso Sipola
13.08.2023 RWT VÕI I Kauksi, Eesti Anja Möller
29.04.2023 RWT VÕI I Läti Anders Carlsson
06.04.2024 RWT VÕI I Tõstamaa, Eesti Keld Jorgensen