EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Tiitel: Kiibi nr/tätoveering:
Sugu:
Sünniaasta: Alates: Kuni:
Eksport: Alates: Kuni:
Import: Alates: Kuni:
Näitusetulemused: Alates: Kuni: Tulemus:
Terviseuuringud: Alates: Kuni: Uuring:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
SAKSA LAMBAKOER EST-03170/04
SZ2148333
25.06.2004 - MUSTASELJALINE Isane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
G-M6844 - Svetlana Peterson
Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
25.11.2005 Düsplaasia - B0
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
06.12.2005 EST JCH -
12.07.2011 EST IPO CH -
Koera sugupuu:
SZ2108603
CAYOS VON FIDELIUS
SZ2108595
TRILLINGSGAARD'S AMBI
DKK09403/94
NABONAS JAMESON
 
 
 
 
DKK23248/94
GREVE JOLLY
 
 
 
 
SZ1966798
GIMMY VOM HAUS BABILON
SZ1841632
NATZ VOM STEIGERHOF
SZ1764053
NUTZ VOM MÖNCHBERG
SZ1761643
PAOLA VON DER MURRENHÜTTE
SZ1853578
RONDA VOM HAUS BABILON
 
 
 
 
SZ2108034
ENDREFALVA ZEMFIRA
VDH/SZ2010154
YASKO VOM FARBENSPIEL
VDH/SZ1932624
URSUS VON BATU
SZ1859356
HOBBY VOM GLETSCHERTOPF
SZ1834230
+VERENA VON BATU
VDH/SZ1903611
CONNIE VOM FARBENSPIEL
 
 
 
 
RKF0083824
ENDREFALVA SVITTI
SZ1795247
CLIFFORD VAN NOORT
SZ1718944
LAIOS VAN NOORT
SZ1644652
ATIKA VOM SAGITTARIUS
MET Nj 7649/88
SZASZFALUSI BEBI
SZ1614295
VISKO V.D.URBECKE
MET Nj 5539
AFRA V. NATOPLATZ
Otsesed sugulased:
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
SZ2148332 ADONIS VOM TEAM ENDREFALVA 25.06.2004 Vend
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: -
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
VDH/SZ2096558 ENDREFALVA CHICOLETTI - Ema
BCU166-011058 ENDREFALVA AFRIKA - Õde
Järglased:
Sünnikuupäev: 02.02.2006
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-02746/03 BRIATORE JEERE 12.09.2003 Ema
EST-00760/06 INXEST ICEQUEEN 02.02.2006 Emane
EST-00758/06 INXEST ILVES 02.02.2006 Isane
EST-00756/06 INXEST IMHOTAS 02.02.2006 Isane
EST-00761/06 INXEST INDIGO 02.02.2006 Emane
EST-00759/06 INXEST IRIS 02.02.2006 Emane
EST-00757/06 INXEST IRON-MAX 02.02.2006 Isane
Sünnikuupäev: 20.02.2006
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-00901/02 INXEST CARME CIMBERLY CASEY 17.03.2002 Ema
EST-02059/06 BLACKEST GALAXY 20.02.2006 Emane
EST-02062/06 BLACKEST GARABELLA 20.02.2006 Emane
EST-02060/06 BLACKEST GIPSY 20.02.2006 Emane
EST-02061/06 BLACKEST GRAZE 20.02.2006 Emane
EST-02058/06 BLACKEST GREYWOLF 20.02.2006 Isane
Sünnikuupäev: 07.03.2006
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-00083/01 AUSSENHAUS BLANCA 26.11.2000 Ema
EST-01267/06 BRIATORE MERSEDES 07.03.2006 Emane
EST-01269/06 BRIATORE MIRJAM 07.03.2006 Emane
EST-01268/06 BRIATORE MOLLY 07.03.2006 Emane
EST-01266/06 BRIATORE MOORITS 07.03.2006 Isane
EST-01265/06 BRIATORE MORGAN 07.03.2006 Isane
Sünnikuupäev: 15.06.2006
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-00987/04 BARRI 03.03.2004 Ema
EST-02261/06 HEBGLOS ADDEL 15.06.2006 Emane
EST-02262/06 HEBGLOS AGELLA 15.06.2006 Emane
EST-02255/06 HEBGLOS AMUR 15.06.2006 Isane
EST-02260/06 HEBGLOS ANTA 15.06.2006 Emane
EST-02257/06 HEBGLOS ANŽI 15.06.2006 Emane
EST-02259/06 HEBGLOS ARIKA 15.06.2006 Emane
EST-02258/06 HEBGLOS ARNA 15.06.2006 Emane
EST-02256/06 HEBGLOS ASTI 15.06.2006 Emane
EST-02254/06 HEBGLOS AZAR 15.06.2006 Isane
Sünnikuupäev: 26.12.2006
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-00537/03 ESTRELLEST BONNE 02.02.2003 Ema
EST-00449/07 ESTRELLEST CAMILLA 26.12.2006 Emane
EST-00446/07 ESTRELLEST CEASAR 26.12.2006 Isane
EST-00448/07 ESTRELLEST CILLA CINERELLA 26.12.2006 Emane
EST-00447/07 ESTRELLEST CÄNDY 26.12.2006 Emane
Sünnikuupäev: 28.10.2007
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-01800/03 ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE 09.06.2003 Ema
EST-00068/08 CHARACTERHAUS LA FAYETTE 28.10.2007 Emane
EST-00062/08 CHARACTERHAUS LA MANCHE 28.10.2007 Isane
EST-00070/08 CHARACTERHAUS LA MOON 28.10.2007 Emane
EST-00069/08 CHARACTERHAUS LA ROCHELL 28.10.2007 Emane
EST-00065/08 CHARACTERHAUS LEIF 28.10.2007 Isane
EST-00064/08 CHARACTERHAUS LONDON RUUBEN 28.10.2007 Isane
EST-00066/08 CHARACTERHAUS LOTTE 28.10.2007 Emane
EST-00067/08 CHARACTERHAUS LOUISIANA 28.10.2007 Emane
EST-00063/08 CHARACTERHAUS LYON 28.10.2007 Isane
Läbitud katsed:
Aeg Katse Koht Kohtunik
27.11.2005 KK-2 Tallinn Linda Käär
08.01.2006 Kkl-1 Tallinn Astrid Lundava
12.07.2008 IPO3 Tamsalu Vilve Roosioks
14.05.2011 IPO3 Harjumaa Vilve Roosioks
24.07.2010 IPO3 Tabasalu Aivo Oblikas