EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Tiitel: Kiibi nr/tätoveering:
Sugu:
Sünniaasta: Alates: Kuni:
Eksport: Alates: Kuni:
Import: Alates: Kuni:
Näitusetulemused: Alates: Kuni: Tulemus:
Terviseuuringud: Alates: Kuni: Uuring:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
ŠNAUTSER (pipar-sool) LV-9370/04 20.10.2003 - PIPAR-SOOL Emane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
B2745 - Oksana Vertinska
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
15.09.2006 LVA CH -
11.10.2006 EST CH -
- LTU CH -
- BALT CH -
Koera sugupuu:
RKF1247116
JETAIME TALHI RARITET
LV-Exp-1714/98
DINAMUNDE DIPLOMAT
FIN16261/96
MIHAN RESONAATTORI
SF44179/92
MIHAN ÖINENUKKONEN
SF08411/93
MIHAN ONDINE
SF16889/92
GOLDEN GRAFFITY DU RIPPELSHOLZ
AKCSBWF499946
CARABELLA DOMINO
LOF012779/01675
MIHAN ILOPILLERI-IITA
RKF00009427
JETAIME TALHI INSTANT VICTORY
RKF0006538
KLONDIKE MAZHOR
 
 
 
 
RKF0000816sch.
JETAIME BASINGER
 
 
 
 
LV-EXP-4871/01
DINAMUNDE OLLI-MOLLI
LV0034/95-VŠN-269
SAULKALNES ZIGZAUER
 
 
 
 
LV-EXP-1720/98
DINAMUNDE DOLLI-MOLLI
FIN16261/96
MIHAN RESONAATTORI
SF44179/92
MIHAN ÖINENUKKONEN
SF08411/93
MIHAN ONDINE
SF16889/92
GOLDEN GRAFFITY DU RIPPELSHOLZ
AKCSBWF499946
CARABELLA DOMINO
LOF012779/01675
MIHAN ILOPILLERI-IITA
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: -
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-14620/06 DINAMUNDE OPERETTA SHINY 04.05.2006 Ema
LV-26123/11 DINAMUNDE SAMBO LE ROSS - Vend
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
RKF2077151 JETAIME TALHI YASMINA - Ema
RKF2669710 JETAIME TALHI GALIANA - Õde
RKF2669713 JETAIME TALHI GARLAND - Õde
Sünnikuupäev: 11.02.2005
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FIN20450/02 MIHAN KEVÄÄNLUMOUS 11.03.2002 Ema
FIN18711/05 MIHAN MERIPOIKA 11.02.2005 Vend
FIN18713/05 MIHAN MERITÄHTI 11.02.2005 Vend
Sünnikuupäev: 16.03.2005
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-6212/02 DINAMUNDE TALIVERA - Ema
LV-12095/05 DINAMUNDE LEILA LE ROSSA 16.03.2005 Õde
LV-12089/05 DINAMUNDE LORD BRENDON 16.03.2005 Vend
Sünnikuupäev: 04.05.2005
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02462/99 CHAMPION'S FAMILY ASTER 01.10.1999 Ema
EST-01683/05 CHAMPION'S FAMILY SADKO 04.05.2005 Vend
EST-01685/05 CHAMPION'S FAMILY SANDERS 04.05.2005 Vend
EST-01682/05 CHAMPION'S FAMILY SENATOR 04.05.2005 Vend
EST-01684/05 CHAMPION'S FAMILY SERGO 04.05.2005 Vend
EST-01686/05 CHAMPION'S FAMILY SHAGGY 04.05.2005 Vend
EST-01681/05 CHAMPION'S FAMILY SHALIMAR 04.05.2005 Õde
EST-01688/05 CHAMPION'S FAMILY SPENCER 04.05.2005 Vend
EST-01687/05 CHAMPION'S FAMILY STUART 04.05.2005 Vend
Sünnikuupäev: 08.05.2006
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-6212/02 DINAMUNDE TALIVERA - Ema
LV-14706/06 DINAMUNDE PRINCESSA TALI 08.05.2006 Õde
Sünnikuupäev: 07.02.2007
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-EXP-2857/99 DINAMUNDE LOREDA 11.02.1999 Ema
LV-16242/07 DINAMUNDE TRIFELE 07.02.2007 Õde
Sünnikuupäev: 02.07.2007
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
S53125/2003 ARGENTA'S SHINADE - Ema
S49863/2007 ARGENTA'S CARL CRÜGER 02.07.2007 Vend
Sünnikuupäev: 13.01.2008
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FIN42235/03 FERDINAN KHALINDA 28.09.2003 Ema
FIN16417/08 FERDINAN OZINDIA 13.01.2008 Õde
FIN16411/08 FERDINAN OWARDO 13.01.2008 Vend
FIN16415/08 FERDINAN OZENDA 13.01.2008 Õde
Sünnikuupäev: 26.01.2009
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-6214/02 DINAMUNDE TELIA 02.01.2002 Ema
EST-02762/10 DINAMUNDE ELIOT LE ROSS 26.01.2009 Vend
LV-21115/09 DINAMUNDE ELIS ENIGMA LA ROSSA 26.01.2009 Õde
Sünnikuupäev: 14.01.2010
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
RKF2077151 JETAIME TALHI YASMINA - Ema
LŠVKS0916/10 JETAIME TALHI GRAFFITY 14.01.2010 Õde
Sünnikuupäev: 01.05.2011
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-14620/06 DINAMUNDE OPERETTA SHINY 04.05.2006 Ema
LV-26129/11 DINAMUNDE STELLA DI MARE LA ROSSA 01.05.2011 Õde
Sünnikuupäev: 21.02.2013
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FI28021/10 MERDICO ORCHIDEA 04.04.2010 Ema
FI19668/13 BONZEN ABIGALE 21.02.2013 Õde
FI19665/13 BONZEN ANARCHY 21.02.2013 Vend
FI19670/13 BONZEN ANGMARIN 21.02.2013 Õde
FI19664/13 BONZEN ARAGORN 21.02.2013 Vend
FI19669/13 BONZEN ARWEN 21.02.2013 Õde
FI19667/13 BONZEN AVATAR 21.02.2013 Õde
Järglased:
Sünnikuupäev: 19.03.2007
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
FIN34778/06 AULERCO RATTOPOIKA 28.05.2005 Isa
FIN24136/08 DINAMUNDE FELICIO OLIVENT 19.03.2007 Isane
LV-16781/07 DINAMUNDE FIDGERALD OLIVENT 19.03.2007 Isane
EST-00067/11 DINAMUNDE FLEUR DELIS OLIVENT 19.03.2007 Emane
LV-16788/07 DINAMUNDE FREJA OLIVENT 19.03.2007 Emane