EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
KÄÄBUSTAKS, LÜHIKARVALINE EST-03163/08 02.07.2008 - MUST PIIRDEGA Emane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
- 958000001422951 Malle Järvis
Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
29.07.2013 Pärilike silmahaiguste uuring - leiuta
18.01.2016 Pärilike silmahaiguste uuring - leiuta
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
11.02.2013 EST CH -
25.10.2013 CZE CH -
27.11.2014 LVA CH -
Koera sugupuu:
RKF1374154
LISEGO NOSA PATRIOT
RKF1227389
LISEGO NOSA YUNKER TOLSTOY
RKF1006422
LISEGO NOSA ARTISHOK KUZJA
KCRV4979805V04
DARISCA DO BE BRIEF
RKF0009057
FIENE V. ST.ALBANUSBERG
RKF0007992
ELIZAVETA KAPELKA
VDH/DTK95Z1031K
GERMANDACHS NEWLAND
RKF0003482
AMARANTA ALKOR
RKF0008401
UELSI
VDH/DTK95Z1031K
GERMANDACHS NEWLAND
KCR T2290804T02/ZW
DARISCA AMBROSE
VDH/DTK 93Z1112K/ZW
PANSY VOM ST.ALBANUSBERG
RKF R 0000343
MALVINA
RKF R 0000718
ISSO LIS
RKF R 0000559
NINDZJA AP ARTVOR
EST-01692/08
LINE OF LIFE LAMBADA
LOI98/62637
ERCULES DEL GOTHA
KCR T2290804T02/ZW
DARISCA AMBROSE
A9490264
YEWLITT JEREMY
A9490265
DARISCA DELICACY
LOI BS 021460
HAPPYDAY DU CLOS DES TROIS PIGNONS
LOF5683275762
FRISBEE DE SADIANA
LOF 4 T.P.R.056376/08513
ESTRELLA DU CLOS DES TROIS PIGNONS
RKF1335803
GALIARDA OT YUZE
S13658/2000
DUALIS TITUS
S41721799
CHOPIN V.D.BIEBERTALER RASSELBANDE
S56328/95
DUALIS ZULU
RKF0008073
LAURITA
RKF0002060
VIKONT ELMARIN
RKF0000274dach.
TELSY VAT SEN
Otsesed sugulased:
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-03164/08 LISETTEANNEMAI 02.07.2008 Õde
EST-03161/08 LOUISLUI 02.07.2008 Vend
EST-03160/08 LUDVIGNORMAN 02.07.2008 Vend
EST-03162/MA08 LUISELLELUISE 02.07.2008 Õde
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 08.02.2004
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FIN30404/02 NAA-NAAN RUUSUN TAIKA 01.03.2002 Ema
FIN25613/04 NAA-NAAN VEIDER VEMPBU 08.02.2004 Vend
Sünnikuupäev: 21.02.2004
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02601/02 ALISIJA 11.10.2001 Ema
EST-00548/04 WISE OWLS FAMILY RICHARD 21.02.2004 Vend
EST-00549/04 WISE OWLS FAMILY ROKSANA 21.02.2004 Õde
EST-00550/04 WISE OWLS FAMILY ROKSOLANA 21.02.2004 Õde
EST-00551/04 WISE OWLS FAMILY ROMI 21.02.2004 Õde
Sünnikuupäev: 19.02.2005
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02601/02 ALISIJA 11.10.2001 Ema
EST-01144/05 WISE OWLS FAMILY ANITA 19.02.2005 Õde
EST-01143/05 WISE OWLS FAMILY ANRI 19.02.2005 Vend
EST-01142/05 WISE OWLS FAMILY ASTERITA 19.02.2005 Õde
EST-01141/05 WISE OWLS FAMILY ASTERIX 19.02.2005 Vend
Sünnikuupäev: 05.03.2006
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02601/02 ALISIJA 11.10.2001 Ema
EST-01632/06 WISE OWLS FAMILY SANTANA 05.03.2006 Õde
EST-01631/06 WISE OWLS FAMILY SANTOS 05.03.2006 Vend
EST-01630/06 WISE OWLS FAMILY SIM 05.03.2006 Vend
EST-01629/06 WISE OWLS FAMILY SKYBOI 05.03.2006 Vend
Sünnikuupäev: 02.03.2007
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02601/02 ALISIJA 11.10.2001 Ema
EST-01055/07 WISE OWLS FAMILY BERNI 02.03.2007 Vend
EST-01054/07 WISE OWLS FAMILY BRUSE 02.03.2007 Vend
EST-01053/07 WISE OWLS FAMILY BRUTUS 02.03.2007 Vend
Sünnikuupäev: 02.07.2007
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-12720/05 DEBORA ARTJANI 20.07.2005 Ema
EST-02019/08 JOVIS PATER PRIMA VENATOR FORTIS 02.07.2007 Vend
EST-04205/07 JUMALA PRIMA VENATOR FORTIS 02.07.2007 Õde
Sünnikuupäev: 20.12.2007
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
RKF1553667 LISEGO NOSA E-E-E HALI GALI 27.01.2004 Ema
RKF2261574 GI GI KLASS ANTIP ANTIPYCH 20.12.2007 Vend
RKF2261573 GI GI KLASS AZARTNY PARAMOSHA 20.12.2007 Vend
Sünnikuupäev: 05.03.2008
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02601/02 ALISIJA 11.10.2001 Ema
EST-01614/08 WISE OWLS FAMILY RADA 05.03.2008 Õde
EST-01610/08 WISE OWLS FAMILY RAMZES 05.03.2008 Vend
EST-01611/08 WISE OWLS FAMILY ROGER 05.03.2008 Vend
EST-01612/08 WISE OWLS FAMILY RUMI 05.03.2008 Õde
EST-01613/08 WISE OWLS FAMILY RUTA 05.03.2008 Õde
Sünnikuupäev: 18.03.2008
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-00258/05 INTRIGA LISIY NOS 30.03.2004 Ema
EST-01744/08 XS STUUDIO DAGERRON 18.03.2008 Vend
EST-01746/08 XS STUUDIO DAMOCHKA 18.03.2008 Õde
EST-01742/08 XS STUUDIO DECODON 18.03.2008 Vend
EST-01743/08 XS STUUDIO DOMINGO 18.03.2008 Vend
EST-01745/08 XS STUUDIO DR DRE 18.03.2008 Vend
EST-01741/08 XS STUUDIO DRAKONCHIK DARIUS 18.03.2008 Vend
Sünnikuupäev: 24.05.2008
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02331/06 MOKKO MAKSIMUM ERAFIA 13.02.2005 Ema
EST-02769/08 MILLI MILLER ELISABETH 24.05.2008 Õde
Sünnikuupäev: 12.12.2008
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02142/07 LINDANISE PRINTSES IZ MISHKINOGO DOMA 10.03.2007 Ema
EST-00248/09 GUNIVER DJ DREAM DANCER 12.12.2008 Vend
Sünnikuupäev: 26.08.2009
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
RKF1921930 LISEGO NOSA DUSHA KOMPANII - Ema
RKF2652595 LISEGO NOSA IRISKA 26.08.2009 Õde
Sünnikuupäev: 01.11.2009
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
LV-16243/07 IVAMBER COAST EMMA - Ema
LV-22904/10 IVAMBER COAST HONDA 01.11.2009 Õde
Sünnikuupäev: 13.07.2010
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
RKF1900782 AFRODITA 11.03.2006 Ema
RKF2790043 OSKAR ONLY BEST HIT 13.07.2010 Vend
Järglased:
Sünnikuupäev: 08.07.2012
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
LŠVK DZK0399/10 NIXON BLACK BOHEMIA 09.09.2009 Isa
EST-03115/12 GYRFALCON NITRO CIRCUS 08.07.2012 Isane
EST-03116/12 GYRFALCON NORA FJALAR 08.07.2012 Emane
Sünnikuupäev: 03.10.2013
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
FI23342/10 NAA-NAAN VAAHTERALEHTI 08.12.2009 Isa
EST-00100/14 GYRFALCON BEATRIZ 03.10.2013 Emane
EST-00098/14 GYRFALCON BERTON 03.10.2013 Isane
EST-00101/14 GYRFALCON BIBIANA 03.10.2013 Emane
EST-00099/14 GYRFALCON BOSSANOVA 03.10.2013 Emane
Sünnikuupäev: 15.12.2014
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-01745/08 XS STUUDIO DR DRE 18.03.2008 Isa
EST-00684/15 GYRFALCON CREDO DAMARESS 15.12.2014 Emane
EST-00682/15 GYRFALCON CREDO DIEGO 15.12.2014 Isane
EST-00683/15 GYRFALCON CREDO DOLORES 15.12.2014 Emane
EST-00681/15 GYRFALCON CREDO DOMINUS 15.12.2014 Isane
Läbitud katsed:
Aeg Katse Koht Kohtunik
24.05.2015 III FT Fox Kuusalu vald Elmar Lurich
30.05.2015 III FT BL.TR. Perloja, Leedu Valdas Petrauskas
07.04.2012 III FT Fox. Jõgevamaa Elmar Lurich
11.06.2016 I FT BL.TR. Soodla Mari-Ann Rehk
21.11.2015 III FT Fox. Kuusalu Elmar Lurich
06.06.2015 III FT Raccoon dog Babites, Läti Natalija Borodajenko
03.07.2016 I FT BL.TR. Klooga Natalija Borodajenko
01.05.2016 II FT BL.TR. Klooga Anneli Lints
01.05.2015 working test for dachshunds Rusko, Soome Kaija Aaltonen
24.08.2016 II FT BL.TR. Soodla Aili Pärtel-Beljaev