EKL online

FCI grupp: Registreerimiskood:
Nimi:
Kenneli nimi:
Tiitel: Kiibi nr/tätoveering:
Sugu:
Sünniaasta: Alates: Kuni:
Eksport: Alates: Kuni:
Import: Alates: Kuni:
Näitusetulemused: Alates: Kuni: Tulemus:
Terviseuuringud: Alates: Kuni: Uuring:
Laiendatud otsing

Koera info:
Tõug Reg. kood Sünnikuupäev Kenneli nimi Värv Sugu Saba
SAKSA LAMBAKOER EST-01090/09 05.03.2009 MARGMAN MUSTASELJALINE Emane -
Tätoveeringu number Mikrokiip Kasvataja(d)
109L0 978101080059326 Margit Kuusman
Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
14.04.2010 Düsplaasia - C/B
14.04.2010 Küünarliigeste uuring - 0/0
01.07.2016 Südameuuring - 0
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
30.04.2013 EST CH -
08.11.2018 EST Vet CH -
Koera sugupuu:
VDH/SZ2200919
VANOS VAN NOORT
VDH/SZ2164725
VEGAS DU HAUT MANSARD
VDH/SZ2138739
PAKROS D'ULMENTAL
VDH/SZ2042606
BAX VON DER LUISENSTRASSE
VDH/SZ2031747
KARMA VOM OCHSENTOR
LOF1B.AL.527830/45533
RANGOON DU HAUT MANSARD
LOF 1 B.AL.506735/29910
OWEN DU FOSSE DE NORVA
LOF 1 B.AL.449713/37870
JALNA DU HAUT MANSARD
VDH/SZ2156610
CHRISTIN VAN NOORT
VDH/SZ2155073
DUX V. HAUS KALBACH
 
 
 
 
VDH/SZ2139973
TENDRINA DE LA FERME MALGRE L'EAU
VDH/SZ2060362
ERASMUS VAN NOORT
VDH/SZ1929464
WENDRINA VON DER KAHLER HEIDE
EST-00479/07
MARGMAN QUICKEN
SZ2142031
MAESTRO VOM OSTERBERGER-LAND
VDH/SZ2080775
NERO VOM NÖBACHTAL
VDH/SZ1930146
ENZO VOM BUCHHORN
SZ1997769
ANGIE VON DEN AMPERAUEN
SZ2046417
MIRKA VOM OSTERBERGER-LAND
VDH/SZ1972084
BARU VON HAUS YÜ
SZ1904907
URSA VOMOSTERBERGER-LAND
EST-00465/04
MARGMAN ZIESEL
VDH/SZ2031121
GHANDI VON ARLETT
VDH/SZ1932624
URSUS VON BATU
VDH/SZ1929464
WENDRINA VON DER KAHLER HEIDE
EST-00590/99
MARGMAN GISELA
SZ1885340
ROB VOM SALZGITTER MILIEU
EST-02743/95
JUNKERTUMS CANCAN
Otsesed sugulased:
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
EST-01087/09 MARGMAN WANNABE 05.03.2009 Õde
EST-01086/09 MARGMAN WENDRINA 05.03.2009 Õde
EST-01082/09 MARGMAN WERTIGO 05.03.2009 Vend
EST-01088/09 MARGMAN WIEZEL 05.03.2009 Õde
LV-VA-03006 MARGMAN WISE 05.03.2009 Õde
EST-01083/09 MARGMAN WITRAZ 05.03.2009 Vend
EST-01091/09 MARGMAN WIXEN 05.03.2009 Õde
EST-01085/09 MARGMAN WOODOO 05.03.2009 Vend
EST-01084/09 MARGMAN WULKAN 05.03.2009 Vend
Isapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 12.09.2009
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-02926/05 WUNDERSTERN DALISSIMA 25.08.2005 Ema
EST-03068/09 WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS 12.09.2009 Vend
EST-03069/09 WUNDERSTERN TEAM LISETTE 12.09.2009 Õde
Emapoolsed poolõed/vennad:
Sünnikuupäev: 19.12.2011
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
SZ2175218 WODIN VOM HOLTKÄMPER SEE 16.08.2005 Isa
EST-00475/12 MARGMAN NACRE 19.12.2011 Õde
EST-00471/12 MARGMAN NAMZA 19.12.2011 Õde
EST-00470/12 MARGMAN NARWYL 19.12.2011 Vend
EST-00474/12 MARGMAN NEMESIS 19.12.2011 Õde
EST-00473/12 MARGMAN NESAIE 19.12.2011 Õde
EST-00472/12 MARGMAN NIEZEL 19.12.2011 Õde
EST-00467/12 MARGMAN NITEN 19.12.2011 Vend
EST-00468/12 MARGMAN NIXXEL 19.12.2011 Vend
EST-00466/12 MARGMAN NODIN 19.12.2011 Vend
EST-00469/12 MARGMAN NYKTEUS 19.12.2011 Vend
Sünnikuupäev: 02.05.2014
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
FI14917/12 ZILBER VASSERFAL PETROZAVODSK 13.04.2009 Isa
EST-02137/14 MARGMAN ACAPELLA 02.05.2014 Õde
EST-02138/14 MARGMAN AZTECA 02.05.2014 Õde
EST-02139/14 MARGMAN AZURE 02.05.2014 Õde
Sünnikuupäev: 05.03.2016
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugulus
EST-01040/14 MARGMAN YLANDOS 09.02.2014 Isa
EST-01661/16 MARGMAN LAMOYA 05.03.2016 Õde
EST-01662/16 MARGMAN LAYONTE 05.03.2016 Õde
EST-01660/16 MARGMAN LEMIRK 05.03.2016 Õde
EST-01656/16 MARGMAN LEONA 05.03.2016 Õde
EST-01659/16 MARGMAN LIEZEL 05.03.2016 Õde
EST-01658/16 MARGMAN LUMIERE 05.03.2016 Õde
EST-01657/16 MARGMAN LUMINOSA 05.03.2016 Õde
Järglased:
Sünnikuupäev: 03.03.2014
Registrikood Nimi Sünniaeg Sugu
FI36016/11 KREISLAUF PRAVO 18.03.2011 Isa
EST-01368/14 MARGMAN ZAFARI 03.03.2014 Isane
EST-01371/14 MARGMAN ZANDA 03.03.2014 Emane
EST-01369/14 MARGMAN ZEPPELIN 03.03.2014 Isane
EST-01370/14 MARGMAN ZODIAC 03.03.2014 Isane
EST-01367/14 MARGMAN ZOOM 03.03.2014 Isane
Läbitud katsed:
Aeg Katse Koht Kohtunik
17.11.2012 KK-2 Jüri Urve Lageda
07.10.2012 RH-FL-E Harjumaa Leif Sundberg
16.08.2012 BH Keila Urve Lageda
30.09.2012 IPO1 Harjumaa Vilve Roosioks
25.02.2012 KK-1 Aaviku Aljo Pärn
01.07.2011 AD - Holger Eller
23.05.2015 IPO3 Harjumaa Urve Lageda
20.04.2013 KK-3 Tallinn Aliftina Petrova
20.07.2014 IPO2 Tabasalu Mari Oblikas
21.01.2012 Kkl Jüri Karl-Heinz Zygadto
20.10.2013 RHT-E Harjumaa Resi Gerritsen
19.10.2013 RH-FL-A Harjumaa Resi Gerritsen
25.04.2015 RH-FL B Harjumaa Katja Skulj
07.08.2015 RH-F A Harjumaa Astrid Laner